Praca w domu czy coworking?

hh

Jesteś freelancerem i pracujesz na własny rachunek? Masz na tyle zleceń, by spokojnie się utrzymać? Jeśli tak, zastanów się nad coworkingiem i nie siedź w domu. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie.
Dużo zleceń, mało pracy…
Pracując w domu, bardzo często trudno jest zorganizować sobie czas. Wiele rzeczy może rozpraszać. Często nie masz ochoty, by od razu zabierać się do dzieła.

hh

Tymczasem czas mija nieubłaganie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, kiedy zrobiło się tak późno. Zlecenie, które powinno zająć kilka godzin, robisz cały dzień z przerwami i w rezultacie jesteś bardzo zmęczony. Tymczasem jest na to sposób – coworking Warszawa centrum. To usługa polegająca na wynajmowaniu biurka na godziny. Pomimo, że jesteś wolnym strzelcem, to jednak musisz wyjść z domu i w określonych godzinach wykonać swoją pracę. Jednocześnie nic cię nie rozprasza. Tym samym bardzo szybko wykonujesz swoje zadanie. Co więcej, możesz pozwolić sobie na przyjmowanie większej ilości zleceń, gdyż jesteś znacznie wydajniejszy niż w domu. Coworking Warszawa centrum ma jeszcze taki plus, że nie jesteś sam. Na podobny pomysł wpada wiele osób. Tym samym możesz w przerwach w pracy zamienić z kimś słowo czy poznać nowe twarze. Często można tak nawiązać wiele ciekawych znajomości, które przetrwają lata.
Gdzie szukać miejsc?
Najlepiej szukać miejsc typu coworking centrum Warszawa. Im łatwiejszy dojazd, tym lepiej. Nie trzeba wydawać tyle pieniędzy na benzynę. Poza tym, często klienci chcą się spotkać i warto zapewnić im do tego odpowiednie warunki, a lokalizacja w centrum miasta jest bardzo dogodna. Nic dziwnego, że coworking staje się tak popularny.

Kwiecień 25th, 2017 by