Wypoczynkowy balkon

xs

Ciężki dzień pracy. Nie myślisz o niczym innym, jak o wypoczynku. Jakże przyjemnie byłoby odpocząć na świeżym powietrzu. Niestety, jesteś zbyt zmęczona, żeby jeszcze iść przez miasto do parku, aby tam posiedzieć i potem wracać do domu. Za to twoje mieszkanie w bloku cię przytłacza. Zaraz, zaraz… Masz przecież własną przestrzeń na świeżym powietrzu, tuż pod swoim nosem. Dlaczego nic z tym nie robisz?

xs

Balkon w bloku to najczęściej miejsce do wieszania prania. I tyle. Wiele osób uważa, że skoro ich balkon jest mały to do niczego innego się nie nadaje. Tymczasem można znaleźć całe mnóstwo inspiracji, dzięki którym dowiemy się w jaki sposób urządzić nawet najmniejszy balkon!

Balkon może stać się naszym mini-ogródkiem. Wystarczy niewielki składany stoliczek i krzesełko. Do tego kilka sprytnie umieszczonych roślin doniczkowych i już! Naprawdę niewiele potrzeba, aby balkon stał się przyjemnym miejscem na odpoczynek. Tak naprawdę najważniejszy jest sam pomysł.

Można oczywiście dodać wiele ozdób do swojego balkonu i sprawić, że będzie przypominał miniaturową wersję rajskiego ogrodu. Wszystko zależy od waszej wizji oraz nakładu pracy. Liczne dekoracje można wykonać samodzielnie.

Kwiecień 6th, 2017 by