Parking Ławica w Poznaniu.

za

Gdy wybieramy się w dłuższą podróż, niezależnie od tego, czy są to wakacje, czy wyjazd służbowy, ciężko jest nam rozstawać się z własnym pojazdem. Zwłaszcza, jeśli nie jesteśmy pewni jego bezpieczeństwa pod naszą nieobecność. Dlatego warto zdecydować się na pozostawienie samochodu na terenie lotniska.

Idealnym przykładem miejsca świetnego dla naszego samochodu jest parking Poznań Ławica. Przede wszystkim jest to miejsce bezpieczne. Cały parking jest monitorowany i chroniony przez całą dobę. Jeśli jednak ktoś nadal obawia się o bezpieczeństwo swojego pojazdu to parking Poznań Ławica oferuje także możliwości skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia. Można ubezpieczyć samochód nie tylko od nieprzewidzianych zdarzeń na parkingu, ale nawet od zniszczeń z powodu warunków atmosferycznych.

Niezależnie od sektora, który wybierzemy, parking Poznań Ławica zapewnia transport w obie strony – na lotnisko (do terminali) oraz z lotniska (na parking). Nie należy zatem martwić się, jeśli wybrany przez nas sektor znajduje się w nieco większej odległości od samego budynku lotniska, niż inne. Parking Poznań Ławica pozostawia nam również wolność wyboru w kwestii przestrzeni przeznaczonej pod nasz pojazd. Nasze miejsce parkingowe może być nawet dwukrotnie szersze, niż standardowe

.za

Z pewnością dużym atutem tego parkingu jest też fakt, że można zarezerwować na nim miejsce już na długo wcześniej, niż w dniu wylotu. Samej rezerwacji natomiast można dokonać przez internet a później po prostu tylko wydrukować bilet parkingowy, co zdecydowanie upraszcza całą procedurę.

Zostawiając swój samochód na lotniskowym parkingu nie tylko nie martwimy się o jego los w czasie naszego wyjazdu, ale również mamy go tuż pod ręką zaraz po powrocie.

Marzec 24th, 2017 by