Co zrobić, by dzieci nie nudziły się na weselu?

pol

Jeśli zapraszasz dzieci na ślub, warto pomyśleć wcześniej o zapewnieniu im atrakcji. Popularnym sposobem jest zapraszanie animatora na wesele. Umie otoczyć dzieci fachową opieką i jednocześnie urozmaicić im czas. W ten sposób każdy gość będzie się doskonale bawił.

Pomysły na wesele

Jeśli nie stać Cię na wynajęcie animatora, możesz samodzielnie zagospodarować dzieciom czas. Przede wszystkim zadbaj o kredki i ołówki. Przygotuj kolorowe torby z kredkami, ołówkami i kartkami do malowania. W ten sposób zapewnisz im niesamowitą wyobraźnię i jednocześnie uruchamiasz ich wyobraźnię. Warto też indywidualnie podpisać każdą torbę. Dobrym pomysłem będzie też konfetti. Piękny, uroczysty bałagan może być naprawdę wyjątkowy. Możesz też wydzielić specjalne miejsce, w których będą słuchać bajek. Można też położyć wygodną matę, różne zabawki i poduszki.  pol

Jeśli nie chcesz mieć specjalnego, oddzielnego stolika dla dzieci, możesz się zdecydować na oddzielną zastawę stołową dla małych gości. Korzystanie z jednorazowej zastawy lub papierowej jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Ciekawym pomysłem będzie też zrobienie przez dzieci swoich własnych babeczek. Można połączyć deser i sztukę w jednym. Warto wybrać posypkę w różnym rodzaju i kolorze. Dzieci będą chętnie dekorować własne babeczki. Można też zaangażować wspólnie dzieci z rodzicami.

Marzec 18th, 2017 by