Jaki jest koszt namiotu weselnego?

po

Jeśli marzymy o ślubie ogrodzie, powinniśmy pamiętać o namiocie weselnym. Koszty mogą być jednak wysokie. Warto też zbudować malowniczą scenerię dla naszego ślubu. Koszt namiotu może się różnić, w zależności od kilku czynników. Jeśli zarezerwujemy go wcześniej, możemy sporo zaoszczędzić.

Rodzaj namiotu ślubnego

Pierwszą rzeczą, o której powinniśmy wiedzieć, jest to, że namioty są w zasadzie podzielone na dwa rodzaje: o konstrukcji słupowej lub ramowej. Namiot weselny koszt zależy od ogólnego kształtu i materiału. Dlatego warto się wcześniej zastanowić nad stylem namiotu, którego będziemy szukać. Namioty o konstrukcji słupowej zwykle możemy postawić na trawie. Mają co najmniej jeden środkowy słupek, ale czasami mogą mieć ich kilka. Wiele par dekoruje je tkaninami, kwiatami, winem czy innymi materiałami. Z kolei namioty o konstrukcji ramowej są bardziej uniwersalne, ponieważ pasują do różnych powierzchni. Można je postawić na trawie, asfalcie, betonie lub tarasie. Nie istnieją żadne słupy wewnątrz namiotu, dlatego ma bardziej kwadratowy wygląd.

Rozmiar namiotu

Istnieje mnóstwo wzorów pozwalających określić, jaki rodzaj namiotu wybrać. po

Warto się też zastanowić, czy chcemy mieć kwadratowy czy prostokątny namiot. Wszystkie informacje można zdobyć dzięki rozmowie z firmą. Należy też pomyśleć o dodatkowych kosztach. Ważne są następujące dodatki: posadzka, boczne ściany, wkładki/drapowania, oświetlenie, grzejniki, klimatyzacja, catering.

Podstawowe pytania

Zanim zdecydujemy się na jakiś namiot, warto zadać kilka podstawowych pytań. Przede wszystkim dowiedzmy się, czy praca przy montażu jest wliczona w namiot weselny koszt. Jeśli nie, musimy sprawdzić, jaki jest szacowany koszt pracy. Namiot weselny koszt jest różny. Zapytajmy też, na jak długo możemy wynająć namiot, czy wymagane jest zezwolenie, na jakie warunki atmosferyczne jest odporny, czy można odwołać zamówienie.

Marzec 18th, 2017 by